Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo14:28
Helska14:30
Osiedle Wejhera14:32
Pomorska14:33
Piastowska14:34
Czerwony Dwór14:36
Bora Komorowskiego14:37
Kołobrzeska14:38
Zaspa14:40
Startowa14:41
Jana Pawła II14:42
Żwirki i Wigury14:43
Bajana14:44
Legionów14:46
Plac Komorowskiego14:47
Mickiewicza14:49
Reja14:50
Wyspiańskiego14:52
Opera Bałtycka
 
14:55
0 min.
 
Traugutta14:572 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:583 min.
 
Chodowieckiego14:594 min.
 
Brama Oliwska15:005 min.
 
Dworzec PKS15:027 min.
 
Nowe Ogrody15:038 min.
 
Węzeł Groddecka15:0510 min.
 
Pohulanka15:0712 min.
 
Odrzańska15:0813 min.
 
Chałubińskiego15:1015 min.
 
Sikorskiego15:1116 min.
 
Cieszyńskiego15:1318 min.
 
Cebertowicza15:1419 min.
 
Wilanowska15:1621 min.
 
Przemyska15:1722 min.
 
Płocka15:1823 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:2025 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy