Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo14:18
Helska14:20
Osiedle Wejhera14:22
Pomorska14:23
Piastowska14:24
Czerwony Dwór14:26
Bora Komorowskiego14:27
Kołobrzeska14:28
Zaspa14:30
Startowa14:31
Jana Pawła II14:32
Żwirki i Wigury14:33
Bajana14:34
Legionów14:36
Plac Komorowskiego14:37
Mickiewicza14:39
Reja14:40
Wyspiańskiego14:42
Opera Bałtycka
 
14:45
0 min.
 
Traugutta14:472 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:483 min.
 
Chodowieckiego14:494 min.
 
Brama Oliwska14:505 min.
 
Dworzec PKS14:527 min.
 
Nowe Ogrody14:538 min.
 
Węzeł Groddecka14:5510 min.
 
Pohulanka14:5712 min.
 
Odrzańska14:5813 min.
 
Chałubińskiego15:0015 min.
 
Sikorskiego15:0116 min.
 
Cieszyńskiego15:0318 min.
 
Cebertowicza15:0419 min.
 
Wilanowska15:0621 min.
 
Przemyska15:0722 min.
 
Płocka15:0823 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:1025 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy