Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo13:14
Helska13:16
Osiedle Wejhera13:18
Pomorska13:19
Piastowska13:20
Czerwony Dwór13:22
Bora Komorowskiego13:23
Kołobrzeska13:24
Zaspa13:26
Startowa13:27
Jana Pawła II13:28
Żwirki i Wigury13:29
Bajana13:30
Legionów13:32
Plac Komorowskiego13:33
Mickiewicza13:35
Reja13:36
Wyspiańskiego13:38
Opera Bałtycka
 
13:41
0 min.
 
Traugutta13:432 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:443 min.
 
Chodowieckiego13:454 min.
 
Brama Oliwska13:465 min.
 
Dworzec PKS13:487 min.
 
Nowe Ogrody13:498 min.
 
Węzeł Groddecka13:5110 min.
 
Pohulanka13:5312 min.
 
Odrzańska13:5413 min.
 
Chałubińskiego13:5615 min.
 
Sikorskiego13:5716 min.
 
Cieszyńskiego13:5918 min.
 
Cebertowicza14:0019 min.
 
Wilanowska14:0221 min.
 
Przemyska14:0322 min.
 
Płocka14:0423 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:0625 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy