Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM13:15
Zajezdnia13:16
Zamenhofa13:17
Wojska Polskiego13:18
Galeria Bałtycka13:20
Klonowa13:22
Jaśkowa Dolina13:24
Miszewskiego13:26
Politechnika13:27
Opera Bałtycka
 
13:29
0 min.
 
Traugutta13:312 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:323 min.
 
Chodowieckiego13:334 min.
 
Brama Oliwska13:345 min.
 
Dworzec PKS13:367 min.
 
Nowe Ogrody13:378 min.
 
Węzeł Groddecka13:3910 min.
 
Pohulanka13:4112 min.
 
Odrzańska13:4213 min.
 
Chałubińskiego13:4415 min.
 
Sikorskiego13:4516 min.
 
Cieszyńskiego13:4718 min.
 
Cebertowicza13:4819 min.
 
Wilanowska13:5021 min.
 
Przemyska13:5122 min.
 
Płocka13:5223 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:5425 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy