Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo09:32
Helska09:34
Osiedle Wejhera09:36
Pomorska09:37
Piastowska09:38
Czerwony Dwór09:40
Bora Komorowskiego09:41
Kołobrzeska09:42
Zaspa09:44
Startowa09:45
Jana Pawła II09:46
Żwirki i Wigury09:47
Bajana09:48
Legionów09:50
Plac Komorowskiego09:51
Mickiewicza09:53
Reja09:54
Wyspiańskiego09:56
Opera Bałtycka
 
09:59
0 min.
 
Traugutta10:012 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:023 min.
 
Chodowieckiego10:034 min.
 
Brama Oliwska10:045 min.
 
Dworzec PKS10:067 min.
 
Nowe Ogrody10:078 min.
 
Węzeł Groddecka10:0910 min.
 
Pohulanka10:1112 min.
 
Odrzańska10:1213 min.
 
Chałubińskiego10:1415 min.
 
Sikorskiego10:1516 min.
 
Cieszyńskiego10:1718 min.
 
Cebertowicza10:1819 min.
 
Wilanowska10:2021 min.
 
Przemyska10:2122 min.
 
Płocka10:2223 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:2425 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy