Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo09:12
Helska09:14
Osiedle Wejhera09:16
Pomorska09:17
Piastowska09:18
Czerwony Dwór09:20
Bora Komorowskiego09:21
Kołobrzeska09:22
Zaspa09:24
Startowa09:25
Jana Pawła II09:26
Żwirki i Wigury09:27
Bajana09:28
Legionów09:30
Plac Komorowskiego09:31
Mickiewicza09:33
Reja09:34
Wyspiańskiego09:36
Opera Bałtycka
 
09:39
0 min.
 
Traugutta09:412 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:423 min.
 
Chodowieckiego09:434 min.
 
Brama Oliwska09:445 min.
 
Dworzec PKS09:467 min.
 
Nowe Ogrody09:478 min.
 
Węzeł Groddecka09:4910 min.
 
Pohulanka09:5112 min.
 
Odrzańska09:5213 min.
 
Chałubińskiego09:5415 min.
 
Sikorskiego09:5516 min.
 
Cieszyńskiego09:5718 min.
 
Cebertowicza09:5819 min.
 
Wilanowska10:0021 min.
 
Przemyska10:0122 min.
 
Płocka10:0223 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:0425 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy