Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM05:56
Uniwersytet05:58
Bażyńskiego05:59
Tetmajera06:00
Derdowskiego06:01
Obrońców Westerplatte06:02
Oliwa06:04
Opacka06:06
Subisława06:08
Pomorska - Osiedle06:10
Pomorska06:12
Piastowska06:13
Czerwony Dwór06:15
Bora Komorowskiego06:16
Kołobrzeska06:17
Zaspa06:19
Startowa06:20
Jana Pawła II06:21
Żwirki i Wigury06:22
Bajana06:23
Legionów06:25
Plac Komorowskiego06:26
Mickiewicza06:28
Reja06:29
Wyspiańskiego06:31
Opera Bałtycka
 
06:34
0 min.
 
Traugutta06:362 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:373 min.
 
Chodowieckiego06:384 min.
 
Brama Oliwska06:395 min.
 
Dworzec PKS06:417 min.
 
Nowe Ogrody06:428 min.
 
Węzeł Groddecka06:4410 min.
 
Pohulanka06:4612 min.
 
Odrzańska06:4713 min.
 
Chałubińskiego06:4915 min.
 
Sikorskiego06:5016 min.
 
Cieszyńskiego06:5218 min.
 
Cebertowicza06:5319 min.
 
Wilanowska06:5521 min.
 
Przemyska06:5622 min.
 
Płocka06:5723 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:5925 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy