Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo16:08
Helska16:10
Osiedle Wejhera16:12
Pomorska16:13
Piastowska16:14
Czerwony Dwór16:16
Bora Komorowskiego16:17
Kołobrzeska16:18
Zaspa16:20
Startowa16:21
Jana Pawła II16:22
Żwirki i Wigury16:23
Bajana16:24
Legionów16:26
Plac Komorowskiego16:27
Mickiewicza16:29
Reja16:30
Wyspiańskiego
 
16:32
0 min.
 
Opera Bałtycka16:353 min.
 
Traugutta16:375 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:386 min.
 
Chodowieckiego16:397 min.
 
Brama Oliwska16:408 min.
 
Dworzec PKS16:4210 min.
 
Nowe Ogrody16:4311 min.
 
Węzeł Groddecka16:4513 min.
 
Pohulanka16:4715 min.
 
Odrzańska16:4816 min.
 
Chałubińskiego16:5018 min.
 
Sikorskiego16:5119 min.
 
Cieszyńskiego16:5321 min.
 
Cebertowicza16:5422 min.
 
Wilanowska16:5624 min.
 
Przemyska16:5725 min.
 
Płocka16:5826 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:0028 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy