Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo11:12
Helska11:14
Osiedle Wejhera11:16
Pomorska11:17
Piastowska11:18
Czerwony Dwór11:20
Bora Komorowskiego11:21
Kołobrzeska11:22
Zaspa11:24
Startowa11:25
Jana Pawła II11:26
Żwirki i Wigury11:27
Bajana11:28
Legionów11:30
Plac Komorowskiego11:31
Mickiewicza11:33
Reja11:34
Wyspiańskiego
 
11:36
0 min.
 
Opera Bałtycka11:393 min.
 
Traugutta11:415 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:426 min.
 
Chodowieckiego11:437 min.
 
Brama Oliwska11:448 min.
 
Dworzec PKS11:4610 min.
 
Nowe Ogrody11:4711 min.
 
Węzeł Groddecka11:4913 min.
 
Pohulanka11:5115 min.
 
Odrzańska11:5216 min.
 
Chałubińskiego11:5418 min.
 
Sikorskiego11:5519 min.
 
Cieszyńskiego11:5721 min.
 
Cebertowicza11:5822 min.
 
Wilanowska12:0024 min.
 
Przemyska12:0125 min.
 
Płocka12:0226 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:0428 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy