Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo08:52
Helska08:54
Osiedle Wejhera08:56
Pomorska08:57
Piastowska08:58
Czerwony Dwór09:00
Bora Komorowskiego09:01
Kołobrzeska09:02
Zaspa09:04
Startowa09:05
Jana Pawła II09:06
Żwirki i Wigury09:07
Bajana09:08
Legionów09:10
Plac Komorowskiego09:11
Mickiewicza09:13
Reja09:14
Wyspiańskiego
 
09:16
0 min.
 
Opera Bałtycka09:193 min.
 
Traugutta09:215 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:226 min.
 
Chodowieckiego09:237 min.
 
Brama Oliwska09:248 min.
 
Dworzec PKS09:2610 min.
 
Nowe Ogrody09:2711 min.
 
Węzeł Groddecka09:2913 min.
 
Pohulanka09:3115 min.
 
Odrzańska09:3216 min.
 
Chałubińskiego09:3418 min.
 
Sikorskiego09:3519 min.
 
Cieszyńskiego09:3721 min.
 
Cebertowicza09:3822 min.
 
Wilanowska09:4024 min.
 
Przemyska09:4125 min.
 
Płocka09:4226 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:4428 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy