Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo06:38
Helska06:40
Osiedle Wejhera06:42
Pomorska06:43
Piastowska06:44
Czerwony Dwór06:46
Bora Komorowskiego06:47
Kołobrzeska06:48
Zaspa06:50
Startowa06:51
Jana Pawła II06:52
Żwirki i Wigury06:53
Bajana06:54
Legionów06:56
Plac Komorowskiego06:57
Mickiewicza06:59
Reja07:00
Wyspiańskiego
 
07:02
0 min.
 
Opera Bałtycka07:053 min.
 
Traugutta07:075 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:086 min.
 
Chodowieckiego07:097 min.
 
Brama Oliwska07:108 min.
 
Dworzec PKS07:1210 min.
 
Nowe Ogrody07:1311 min.
 
Węzeł Groddecka07:1513 min.
 
Pohulanka07:1715 min.
 
Odrzańska07:1816 min.
 
Chałubińskiego07:2018 min.
 
Sikorskiego07:2119 min.
 
Cieszyńskiego07:2321 min.
 
Cebertowicza07:2422 min.
 
Wilanowska07:2624 min.
 
Przemyska07:2725 min.
 
Płocka07:2826 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:3028 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy