Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo11:32
Helska11:34
Osiedle Wejhera11:36
Pomorska11:37
Piastowska11:38
Czerwony Dwór11:40
Bora Komorowskiego11:41
Kołobrzeska11:42
Zaspa11:44
Startowa11:45
Jana Pawła II11:46
Żwirki i Wigury11:47
Bajana
 
11:48
0 min.
 
Legionów11:502 min.
 
Plac Komorowskiego11:513 min.
 
Mickiewicza11:535 min.
 
Reja11:546 min.
 
Wyspiańskiego11:568 min.
 
Opera Bałtycka11:5911 min.
 
Traugutta12:0113 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:0214 min.
 
Chodowieckiego12:0315 min.
 
Brama Oliwska12:0416 min.
 
Dworzec PKS12:0618 min.
 
Nowe Ogrody12:0719 min.
 
Węzeł Groddecka12:0921 min.
 
Pohulanka12:1123 min.
 
Odrzańska12:1224 min.
 
Chałubińskiego12:1426 min.
 
Sikorskiego12:1527 min.
 
Cieszyńskiego12:1729 min.
 
Cebertowicza12:1830 min.
 
Wilanowska12:2032 min.
 
Przemyska12:2133 min.
 
Płocka12:2234 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:2436 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy