Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo07:28
Helska07:30
Osiedle Wejhera07:32
Pomorska07:33
Piastowska07:34
Czerwony Dwór07:36
Bora Komorowskiego07:37
Kołobrzeska07:38
Zaspa07:40
Startowa07:41
Jana Pawła II07:42
Żwirki i Wigury07:43
Bajana
 
07:44
0 min.
 
Legionów07:462 min.
 
Plac Komorowskiego07:473 min.
 
Mickiewicza07:495 min.
 
Reja07:506 min.
 
Wyspiańskiego07:528 min.
 
Opera Bałtycka07:5511 min.
 
Traugutta07:5713 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:5814 min.
 
Chodowieckiego07:5915 min.
 
Brama Oliwska08:0016 min.
 
Dworzec PKS08:0218 min.
 
Nowe Ogrody08:0319 min.
 
Węzeł Groddecka08:0521 min.
 
Pohulanka08:0723 min.
 
Odrzańska08:0824 min.
 
Chałubińskiego08:1026 min.
 
Sikorskiego08:1127 min.
 
Cieszyńskiego08:1329 min.
 
Cebertowicza08:1430 min.
 
Wilanowska08:1632 min.
 
Przemyska08:1733 min.
 
Płocka08:1834 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:2036 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy