Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo16:18
Helska16:20
Osiedle Wejhera16:22
Pomorska16:23
Piastowska16:24
Czerwony Dwór16:26
Bora Komorowskiego16:27
Kołobrzeska16:28
Zaspa16:30
Startowa
 
16:31
0 min.
 
Jana Pawła II16:321 min.
 
Żwirki i Wigury16:332 min.
 
Bajana16:343 min.
 
Legionów16:365 min.
 
Plac Komorowskiego16:376 min.
 
Mickiewicza16:398 min.
 
Reja16:409 min.
 
Wyspiańskiego16:4211 min.
 
Opera Bałtycka16:4514 min.
 
Traugutta16:4716 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:4817 min.
 
Chodowieckiego16:4918 min.
 
Brama Oliwska16:5019 min.
 
Dworzec PKS16:5221 min.
 
Nowe Ogrody16:5322 min.
 
Węzeł Groddecka16:5524 min.
 
Pohulanka16:5726 min.
 
Odrzańska16:5827 min.
 
Chałubińskiego17:0029 min.
 
Sikorskiego17:0130 min.
 
Cieszyńskiego17:0332 min.
 
Cebertowicza17:0433 min.
 
Wilanowska17:0635 min.
 
Przemyska17:0736 min.
 
Płocka17:0837 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:1039 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy