Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo10:12
Helska10:14
Osiedle Wejhera10:16
Pomorska10:17
Piastowska10:18
Czerwony Dwór10:20
Bora Komorowskiego10:21
Kołobrzeska10:22
Zaspa10:24
Startowa
 
10:25
0 min.
 
Jana Pawła II10:261 min.
 
Żwirki i Wigury10:272 min.
 
Bajana10:283 min.
 
Legionów10:305 min.
 
Plac Komorowskiego10:316 min.
 
Mickiewicza10:338 min.
 
Reja10:349 min.
 
Wyspiańskiego10:3611 min.
 
Opera Bałtycka10:3914 min.
 
Traugutta10:4116 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:4217 min.
 
Chodowieckiego10:4318 min.
 
Brama Oliwska10:4419 min.
 
Dworzec PKS10:4621 min.
 
Nowe Ogrody10:4722 min.
 
Węzeł Groddecka10:4924 min.
 
Pohulanka10:5126 min.
 
Odrzańska10:5227 min.
 
Chałubińskiego10:5429 min.
 
Sikorskiego10:5530 min.
 
Cieszyńskiego10:5732 min.
 
Cebertowicza10:5833 min.
 
Wilanowska11:0035 min.
 
Przemyska11:0136 min.
 
Płocka11:0237 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:0439 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy