Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM05:56
Uniwersytet05:58
Bażyńskiego05:59
Tetmajera06:00
Derdowskiego06:01
Obrońców Westerplatte06:02
Oliwa06:04
Opacka06:06
Subisława06:08
Pomorska - Osiedle06:10
Pomorska06:12
Piastowska06:13
Czerwony Dwór
 
06:15
0 min.
 
Bora Komorowskiego06:161 min.
 
Kołobrzeska06:172 min.
 
Zaspa06:194 min.
 
Startowa06:205 min.
 
Jana Pawła II06:216 min.
 
Żwirki i Wigury06:227 min.
 
Bajana06:238 min.
 
Legionów06:2510 min.
 
Plac Komorowskiego06:2611 min.
 
Mickiewicza06:2813 min.
 
Reja06:2914 min.
 
Wyspiańskiego06:3116 min.
 
Opera Bałtycka06:3419 min.
 
Traugutta06:3621 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:3722 min.
 
Chodowieckiego06:3823 min.
 
Brama Oliwska06:3924 min.
 
Dworzec PKS06:4126 min.
 
Nowe Ogrody06:4227 min.
 
Węzeł Groddecka06:4429 min.
 
Pohulanka06:4631 min.
 
Odrzańska06:4732 min.
 
Chałubińskiego06:4934 min.
 
Sikorskiego06:5035 min.
 
Cieszyńskiego06:5237 min.
 
Cebertowicza06:5338 min.
 
Wilanowska06:5540 min.
 
Przemyska06:5641 min.
 
Płocka06:5742 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:5944 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy