Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM13:11
Uniwersytet13:13
Bażyńskiego13:14
Tetmajera13:15
Derdowskiego13:16
Obrońców Westerplatte13:17
Oliwa13:19
Opacka13:21
Subisława13:23
Pomorska - Osiedle13:25
Pomorska13:27
Piastowska13:28
Czerwony Dwór
 
13:30
0 min.
 
Bora Komorowskiego13:311 min.
 
Kołobrzeska13:322 min.
 
Zaspa13:344 min.
 
Startowa13:355 min.
 
Jana Pawła II13:366 min.
 
Żwirki i Wigury13:377 min.
 
Bajana13:388 min.
 
Legionów13:4010 min.
 
Plac Komorowskiego13:4111 min.
 
Mickiewicza13:4313 min.
 
Reja13:4414 min.
 
Wyspiańskiego13:4616 min.
 
Opera Bałtycka13:4919 min.
 
Traugutta13:5121 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:5222 min.
 
Chodowieckiego13:5323 min.
 
Brama Oliwska13:5424 min.
 
Dworzec PKS13:5626 min.
 
Nowe Ogrody13:5727 min.
 
Węzeł Groddecka13:5929 min.
 
Pohulanka14:0131 min.
 
Odrzańska14:0232 min.
 
Chałubińskiego14:0434 min.
 
Sikorskiego14:0535 min.
 
Cieszyńskiego14:0737 min.
 
Cebertowicza14:0838 min.
 
Wilanowska14:1040 min.
 
Przemyska14:1141 min.
 
Płocka14:1242 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:1444 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy