Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:48
Płocka15:50
Przemyska15:52
Wilanowska15:53
Cebertowicza15:55
Cieszyńskiego15:56
Sikorskiego15:58
Chałubińskiego16:00
Odrzańska16:02
Pohulanka16:03
Węzeł Groddecka16:05
Urząd Miejski16:06
Dworzec PKS16:09
Brama Oliwska16:11
Chodowieckiego16:12
Uniwersytet Medyczny16:13
Traugutta16:15
Opera Bałtycka16:17
Wyspiańskiego16:20
Reja16:21
Mickiewicza16:23
Plac Komorowskiego16:25
Legionów16:27
Bajana16:28
Żwirki i Wigury16:29
Jana Pawła II
 
16:30
0 min.
 
Startowa16:311 min.
 
Zaspa16:322 min.
 
Kołobrzeska16:333 min.
 
Bora Komorowskiego16:355 min.
 
Czerwony Dwór16:377 min.
 
Piastowska16:388 min.
 
Pomorska16:4010 min.
 
Gospody16:4111 min.
 
Pomorska - Osiedle16:4212 min.
 
Subisława16:4414 min.
 
Opacka16:4616 min.
 
Oliwa16:4818 min.
 
Obrońców Westerplatte16:4919 min.
 
Derdowskiego16:5020 min.
 
Tetmajera16:5121 min.
 
Bażyńskiego16:5222 min.
 
Uniwersytet16:5323 min.
 
Strzyża PKM16:5525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy