Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:28
Płocka15:30
Przemyska15:32
Wilanowska15:33
Cebertowicza15:35
Cieszyńskiego15:36
Sikorskiego15:38
Chałubińskiego15:40
Odrzańska15:42
Pohulanka15:43
Węzeł Groddecka15:45
Urząd Miejski15:46
Dworzec PKS15:49
Brama Oliwska15:51
Chodowieckiego15:52
Uniwersytet Medyczny15:53
Traugutta15:55
Opera Bałtycka15:57
Wyspiańskiego16:00
Reja16:01
Mickiewicza16:03
Plac Komorowskiego16:05
Legionów16:07
Bajana16:08
Żwirki i Wigury16:09
Jana Pawła II
 
16:10
0 min.
 
Startowa16:111 min.
 
Zaspa16:122 min.
 
Kołobrzeska16:133 min.
 
Bora Komorowskiego16:155 min.
 
Czerwony Dwór16:177 min.
 
Piastowska16:188 min.
 
Pomorska16:2010 min.
 
Gospody16:2111 min.
 
Pomorska - Osiedle16:2212 min.
 
Subisława16:2414 min.
 
Opacka16:2616 min.
 
Oliwa16:2818 min.
 
Obrońców Westerplatte16:2919 min.
 
Derdowskiego16:3020 min.
 
Tetmajera16:3121 min.
 
Bażyńskiego16:3222 min.
 
Uniwersytet16:3323 min.
 
Strzyża PKM16:3525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy