Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Chełm Witosa11:16
Sikorskiego11:17
Chałubińskiego11:19
Odrzańska11:21
Pohulanka11:22
Śródmieście SKM11:24
Brama Wyżynna11:26
Dworzec Główny11:28
Brama Oliwska11:31
Chodowieckiego11:32
Uniwersytet Medyczny11:33
Traugutta11:35
Opera Bałtycka11:37
Wyspiańskiego11:40
Reja
 
11:41
0 min.
 
Mickiewicza11:432 min.
 
Kościuszki11:454 min.
 
Kolonia Uroda11:465 min.
 
Grudziądzka11:476 min.
 
al. Płażyńskiego11:498 min.
 
Uczniowska11:509 min.
 
Gdańska11:5211 min.
 
Sternicza11:5413 min.
 
Brzeźno11:5615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy