Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Chełm Witosa09:35
Sikorskiego09:36
Chałubińskiego09:38
Odrzańska09:40
Pohulanka09:41
Śródmieście SKM09:43
Brama Wyżynna09:45
Dworzec Główny09:47
Brama Oliwska09:50
Chodowieckiego09:51
Uniwersytet Medyczny09:52
Traugutta09:54
Opera Bałtycka09:56
Wyspiańskiego09:59
Reja
 
10:00
0 min.
 
Mickiewicza10:022 min.
 
Kościuszki10:044 min.
 
Kolonia Uroda10:055 min.
 
Grudziądzka10:066 min.
 
al. Płażyńskiego10:088 min.
 
Uczniowska10:099 min.
 
Gdańska10:1111 min.
 
Sternicza10:1313 min.
 
Brzeźno10:1515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy