Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Witosa08:15
Sikorskiego08:16
Chałubińskiego08:18
Odrzańska08:20
Pohulanka08:21
Śródmieście SKM08:23
Brama Wyżynna08:25
Dworzec Główny08:27
Brama Oliwska08:30
Chodowieckiego08:31
Uniwersytet Medyczny08:32
Traugutta08:34
Opera Bałtycka08:36
Wyspiańskiego08:39
Reja
 
08:40
0 min.
 
Mickiewicza08:422 min.
 
Kościuszki08:444 min.
 
Kolonia Uroda08:455 min.
 
Grudziądzka08:466 min.
 
al. Płażyńskiego08:488 min.
 
Uczniowska08:499 min.
 
Gdańska08:5111 min.
 
Sternicza08:5313 min.
 
Brzeźno08:5515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy