Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Chełm Witosa21:15
Sikorskiego21:16
Chałubińskiego21:18
Odrzańska21:20
Pohulanka21:21
Śródmieście SKM21:23
Brama Wyżynna21:25
Dworzec Główny21:27
Brama Oliwska21:30
Chodowieckiego21:31
Uniwersytet Medyczny21:32
Traugutta21:34
Opera Bałtycka21:36
Wyspiańskiego21:39
Reja
 
21:40
0 min.
 
Mickiewicza21:422 min.
 
Kościuszki21:444 min.
 
Kolonia Uroda21:455 min.
 
Grudziądzka21:466 min.
 
al. Płażyńskiego21:488 min.
 
Uczniowska21:499 min.
 
Gdańska21:5111 min.
 
Sternicza21:5313 min.
 
Brzeźno21:5515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy