Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Chełm Witosa19:35
Sikorskiego19:36
Chałubińskiego19:38
Odrzańska19:40
Pohulanka19:41
Śródmieście SKM19:43
Brama Wyżynna19:45
Dworzec Główny19:47
Brama Oliwska19:50
Chodowieckiego19:51
Uniwersytet Medyczny19:52
Traugutta19:54
Opera Bałtycka19:56
Wyspiańskiego19:59
Reja
 
20:00
0 min.
 
Mickiewicza20:022 min.
 
Kościuszki20:044 min.
 
Kolonia Uroda20:055 min.
 
Grudziądzka20:066 min.
 
al. Płażyńskiego20:088 min.
 
Uczniowska20:099 min.
 
Gdańska20:1111 min.
 
Sternicza20:1313 min.
 
Brzeźno20:1515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy