Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Chełm Witosa19:15
Sikorskiego19:16
Chałubińskiego19:18
Odrzańska19:20
Pohulanka19:21
Śródmieście SKM19:23
Brama Wyżynna19:25
Dworzec Główny19:27
Brama Oliwska19:30
Chodowieckiego19:31
Uniwersytet Medyczny19:32
Traugutta19:34
Opera Bałtycka19:36
Wyspiańskiego19:39
Reja
 
19:40
0 min.
 
Mickiewicza19:422 min.
 
Kościuszki19:444 min.
 
Kolonia Uroda19:455 min.
 
Grudziądzka19:466 min.
 
al. Płażyńskiego19:488 min.
 
Uczniowska19:499 min.
 
Gdańska19:5111 min.
 
Sternicza19:5313 min.
 
Brzeźno19:5515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy