Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa16:22
Sikorskiego16:23
Chałubińskiego16:25
Odrzańska16:27
Pohulanka16:28
Śródmieście SKM16:30
Brama Wyżynna16:32
Dworzec Główny16:34
Brama Oliwska16:37
Chodowieckiego16:38
Uniwersytet Medyczny16:39
Traugutta16:41
Opera Bałtycka16:43
Wyspiańskiego16:46
Reja
 
16:47
0 min.
 
Mickiewicza16:492 min.
 
Kościuszki16:514 min.
 
Kolonia Uroda16:525 min.
 
Grudziądzka16:536 min.
 
al. Płażyńskiego16:558 min.
 
Uczniowska16:569 min.
 
Gdańska16:5811 min.
 
Sternicza17:0013 min.
 
Brzeźno17:0215 min.
 
Krasickiego17:0316 min.
 
Latarnia Morska17:0518 min.
 
Kasztanowa17:0619 min.
 
Na Zaspę17:0720 min.
 
Plac Wolności17:0922 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:1023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy