Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Chełm Witosa14:52
Sikorskiego14:53
Chałubińskiego14:55
Odrzańska14:57
Pohulanka14:58
Śródmieście SKM15:00
Brama Wyżynna15:02
Dworzec Główny15:04
Brama Oliwska15:07
Chodowieckiego15:08
Uniwersytet Medyczny15:09
Traugutta15:11
Opera Bałtycka15:13
Wyspiańskiego15:16
Reja
 
15:17
0 min.
 
Mickiewicza15:192 min.
 
Kościuszki15:214 min.
 
Kolonia Uroda15:225 min.
 
Grudziądzka15:236 min.
 
al. Płażyńskiego15:258 min.
 
Uczniowska15:269 min.
 
Gdańska15:2811 min.
 
Sternicza15:3013 min.
 
Brzeźno15:3215 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy