Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Chełm Witosa13:31
Sikorskiego13:32
Chałubińskiego13:34
Odrzańska13:36
Pohulanka13:37
Śródmieście SKM13:39
Brama Wyżynna13:41
Dworzec Główny13:43
Brama Oliwska13:46
Chodowieckiego13:47
Uniwersytet Medyczny13:48
Traugutta13:50
Opera Bałtycka13:52
Wyspiańskiego13:55
Reja
 
13:56
0 min.
 
Mickiewicza13:582 min.
 
Kościuszki14:004 min.
 
Kolonia Uroda14:015 min.
 
Grudziądzka14:026 min.
 
al. Płażyńskiego14:048 min.
 
Uczniowska14:059 min.
 
Gdańska14:0711 min.
 
Sternicza14:0913 min.
 
Brzeźno14:1115 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy