Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Chełm Witosa08:31
Sikorskiego08:32
Chałubińskiego08:34
Odrzańska08:36
Pohulanka08:37
Śródmieście SKM08:39
Brama Wyżynna08:41
Dworzec Główny08:43
Brama Oliwska08:46
Chodowieckiego08:47
Uniwersytet Medyczny08:48
Traugutta08:50
Opera Bałtycka08:52
Wyspiańskiego08:55
Reja
 
08:56
0 min.
 
Mickiewicza08:582 min.
 
Kościuszki09:004 min.
 
Kolonia Uroda09:015 min.
 
Grudziądzka09:026 min.
 
al. Płażyńskiego09:048 min.
 
Uczniowska09:059 min.
 
Gdańska09:0711 min.
 
Sternicza09:0913 min.
 
Brzeźno09:1115 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy