Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Chełm Witosa14:55
Sikorskiego14:56
Chałubińskiego14:58
Odrzańska15:00
Pohulanka15:01
Śródmieście SKM15:03
Brama Wyżynna15:05
Dworzec Główny15:07
Brama Oliwska15:10
Chodowieckiego15:11
Uniwersytet Medyczny15:12
Traugutta15:14
Opera Bałtycka15:16
Wyspiańskiego15:19
Reja
 
15:20
0 min.
 
Mickiewicza15:222 min.
 
Kościuszki15:244 min.
 
Kolonia Uroda15:255 min.
 
Grudziądzka15:266 min.
 
al. Płażyńskiego15:288 min.
 
Uczniowska15:299 min.
 
Gdańska15:3111 min.
 
Sternicza15:3313 min.
 
Brzeźno15:3515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy