Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Chełm Witosa13:35
Sikorskiego13:36
Chałubińskiego13:38
Odrzańska13:40
Pohulanka13:41
Śródmieście SKM13:43
Brama Wyżynna13:45
Dworzec Główny13:47
Brama Oliwska13:50
Chodowieckiego13:51
Uniwersytet Medyczny13:52
Traugutta13:54
Opera Bałtycka13:56
Wyspiańskiego13:59
Reja
 
14:00
0 min.
 
Mickiewicza14:022 min.
 
Kościuszki14:044 min.
 
Kolonia Uroda14:055 min.
 
Grudziądzka14:066 min.
 
al. Płażyńskiego14:088 min.
 
Uczniowska14:099 min.
 
Gdańska14:1111 min.
 
Sternicza14:1313 min.
 
Brzeźno14:1515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy