Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Witosa11:15
Sikorskiego11:16
Chałubińskiego11:18
Odrzańska11:20
Pohulanka11:21
Śródmieście SKM11:23
Brama Wyżynna11:25
Dworzec Główny11:27
Brama Oliwska11:30
Chodowieckiego11:31
Uniwersytet Medyczny11:32
Traugutta11:34
Opera Bałtycka11:36
Wyspiańskiego11:39
Reja
 
11:40
0 min.
 
Mickiewicza11:422 min.
 
Kościuszki11:444 min.
 
Kolonia Uroda11:455 min.
 
Grudziądzka11:466 min.
 
al. Płażyńskiego11:488 min.
 
Uczniowska11:499 min.
 
Gdańska11:5111 min.
 
Sternicza11:5313 min.
 
Brzeźno11:5515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy