Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Chełm Witosa06:15
Sikorskiego06:16
Chałubińskiego06:18
Odrzańska06:20
Pohulanka06:21
Śródmieście SKM06:23
Brama Wyżynna06:25
Dworzec Główny06:27
Brama Oliwska06:30
Chodowieckiego06:31
Uniwersytet Medyczny06:32
Traugutta06:34
Opera Bałtycka06:36
Wyspiańskiego06:39
Reja
 
06:40
0 min.
 
Mickiewicza06:422 min.
 
Kościuszki06:444 min.
 
Kolonia Uroda06:455 min.
 
Grudziądzka06:466 min.
 
al. Płażyńskiego06:488 min.
 
Uczniowska06:499 min.
 
Gdańska06:5111 min.
 
Sternicza06:5313 min.
 
Brzeźno06:5515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy