Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa05:45
Sikorskiego05:46
Chałubińskiego05:48
Odrzańska05:50
Pohulanka05:51
Śródmieście SKM05:53
Brama Wyżynna05:55
Dworzec Główny05:57
Brama Oliwska06:00
Chodowieckiego06:01
Uniwersytet Medyczny06:02
Traugutta06:04
Opera Bałtycka06:06
Wyspiańskiego06:09
Reja
 
06:10
0 min.
 
Mickiewicza06:122 min.
 
Kościuszki06:144 min.
 
Kolonia Uroda06:155 min.
 
Grudziądzka06:166 min.
 
al. Płażyńskiego06:188 min.
 
Uczniowska06:199 min.
 
Gdańska06:2111 min.
 
Sternicza06:2313 min.
 
Brzeźno06:2515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy