Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Witosa19:55
Sikorskiego19:56
Chałubińskiego19:58
Odrzańska20:00
Pohulanka20:01
Śródmieście SKM20:03
Brama Wyżynna20:05
Dworzec Główny20:07
Brama Oliwska20:10
Chodowieckiego20:11
Uniwersytet Medyczny20:12
Traugutta20:14
Opera Bałtycka20:16
Wyspiańskiego20:19
Reja
 
20:20
0 min.
 
Mickiewicza20:222 min.
 
Kościuszki20:244 min.
 
Kolonia Uroda20:255 min.
 
Grudziądzka20:266 min.
 
al. Płażyńskiego20:288 min.
 
Uczniowska20:299 min.
 
Gdańska20:3111 min.
 
Sternicza20:3313 min.
 
Brzeźno20:3515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy