Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Chełm Witosa06:22
Sikorskiego06:23
Chałubińskiego06:25
Odrzańska06:27
Pohulanka06:28
Śródmieście SKM06:30
Brama Wyżynna06:32
Dworzec Główny06:34
Brama Oliwska
 
06:37
0 min.
 
Chodowieckiego06:381 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:392 min.
 
Traugutta06:414 min.
 
Opera Bałtycka06:436 min.
 
Wyspiańskiego06:469 min.
 
Reja06:4710 min.
 
Mickiewicza06:4912 min.
 
Kościuszki06:5114 min.
 
Kolonia Uroda06:5215 min.
 
Grudziądzka06:5316 min.
 
al. Płażyńskiego06:5518 min.
 
Uczniowska06:5619 min.
 
Gdańska06:5821 min.
 
Sternicza07:0023 min.
 
Brzeźno07:0225 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy