Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Witosa06:02
Sikorskiego06:03
Chałubińskiego06:05
Odrzańska06:07
Pohulanka06:08
Śródmieście SKM06:10
Brama Wyżynna06:12
Dworzec Główny06:14
Brama Oliwska
 
06:17
0 min.
 
Chodowieckiego06:181 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:192 min.
 
Traugutta06:214 min.
 
Opera Bałtycka06:236 min.
 
Wyspiańskiego06:269 min.
 
Reja06:2710 min.
 
Mickiewicza06:2912 min.
 
Kościuszki06:3114 min.
 
Kolonia Uroda06:3215 min.
 
Grudziądzka06:3316 min.
 
al. Płażyńskiego06:3518 min.
 
Uczniowska06:3619 min.
 
Gdańska06:3821 min.
 
Sternicza06:4023 min.
 
Brzeźno06:4225 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy