Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa19:55
Sikorskiego19:56
Chałubińskiego19:58
Odrzańska20:00
Pohulanka20:01
Śródmieście SKM20:03
Brama Wyżynna20:05
Dworzec Główny20:07
Brama Oliwska
 
20:10
0 min.
 
Chodowieckiego20:111 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:122 min.
 
Traugutta20:144 min.
 
Opera Bałtycka20:166 min.
 
Wyspiańskiego20:199 min.
 
Reja20:2010 min.
 
Mickiewicza20:2212 min.
 
Kościuszki20:2414 min.
 
Kolonia Uroda20:2515 min.
 
Grudziądzka20:2616 min.
 
al. Płażyńskiego20:2818 min.
 
Uczniowska20:2919 min.
 
Gdańska20:3121 min.
 
Sternicza20:3323 min.
 
Brzeźno20:3525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy