Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa16:32
Sikorskiego16:33
Chałubińskiego16:35
Odrzańska16:37
Pohulanka16:38
Śródmieście SKM16:40
Brama Wyżynna16:42
Dworzec Główny16:44
Brama Oliwska
 
16:47
0 min.
 
Chodowieckiego16:481 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:492 min.
 
Traugutta16:514 min.
 
Opera Bałtycka16:536 min.
 
Wyspiańskiego16:569 min.
 
Reja16:5710 min.
 
Mickiewicza16:5912 min.
 
Kościuszki17:0114 min.
 
Kolonia Uroda17:0215 min.
 
Grudziądzka17:0316 min.
 
al. Płażyńskiego17:0518 min.
 
Uczniowska17:0619 min.
 
Gdańska17:0821 min.
 
Sternicza17:1023 min.
 
Brzeźno17:1225 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy