Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa16:12
Sikorskiego16:13
Chałubińskiego16:15
Odrzańska16:17
Pohulanka16:18
Śródmieście SKM16:20
Brama Wyżynna16:22
Dworzec Główny16:24
Brama Oliwska
 
16:27
0 min.
 
Chodowieckiego16:281 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:292 min.
 
Traugutta16:314 min.
 
Opera Bałtycka16:336 min.
 
Wyspiańskiego16:369 min.
 
Reja16:3710 min.
 
Mickiewicza16:3912 min.
 
Kościuszki16:4114 min.
 
Kolonia Uroda16:4215 min.
 
Grudziądzka16:4316 min.
 
al. Płażyńskiego16:4518 min.
 
Uczniowska16:4619 min.
 
Gdańska16:4821 min.
 
Sternicza16:5023 min.
 
Brzeźno16:5225 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy