Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Chełm Witosa15:32
Sikorskiego15:33
Chałubińskiego15:35
Odrzańska15:37
Pohulanka15:38
Śródmieście SKM15:40
Brama Wyżynna15:42
Dworzec Główny15:44
Brama Oliwska
 
15:47
0 min.
 
Chodowieckiego15:481 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:492 min.
 
Traugutta15:514 min.
 
Opera Bałtycka15:536 min.
 
Wyspiańskiego15:569 min.
 
Reja15:5710 min.
 
Mickiewicza15:5912 min.
 
Kościuszki16:0114 min.
 
Kolonia Uroda16:0215 min.
 
Grudziądzka16:0316 min.
 
al. Płażyńskiego16:0518 min.
 
Uczniowska16:0619 min.
 
Gdańska16:0821 min.
 
Sternicza16:1023 min.
 
Brzeźno16:1225 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy