Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Chełm Witosa14:52
Sikorskiego14:53
Chałubińskiego14:55
Odrzańska14:57
Pohulanka14:58
Śródmieście SKM15:00
Brama Wyżynna15:02
Dworzec Główny15:04
Brama Oliwska
 
15:07
0 min.
 
Chodowieckiego15:081 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:092 min.
 
Traugutta15:114 min.
 
Opera Bałtycka15:136 min.
 
Wyspiańskiego15:169 min.
 
Reja15:1710 min.
 
Mickiewicza15:1912 min.
 
Kościuszki15:2114 min.
 
Kolonia Uroda15:2215 min.
 
Grudziądzka15:2316 min.
 
al. Płażyńskiego15:2518 min.
 
Uczniowska15:2619 min.
 
Gdańska15:2821 min.
 
Sternicza15:3023 min.
 
Brzeźno15:3225 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy