Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Chełm Witosa12:11
Sikorskiego12:12
Chałubińskiego12:14
Odrzańska12:16
Pohulanka12:17
Śródmieście SKM12:19
Brama Wyżynna12:21
Dworzec Główny12:23
Brama Oliwska
 
12:26
0 min.
 
Chodowieckiego12:271 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:282 min.
 
Traugutta12:304 min.
 
Opera Bałtycka12:326 min.
 
Wyspiańskiego12:359 min.
 
Reja12:3610 min.
 
Mickiewicza12:3812 min.
 
Kościuszki12:4014 min.
 
Kolonia Uroda12:4115 min.
 
Grudziądzka12:4216 min.
 
al. Płażyńskiego12:4418 min.
 
Uczniowska12:4519 min.
 
Gdańska12:4721 min.
 
Sternicza12:4923 min.
 
Brzeźno12:5125 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy