Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Chełm Witosa20:15
Sikorskiego20:16
Chałubińskiego20:18
Odrzańska20:20
Pohulanka20:21
Śródmieście SKM20:23
Brama Wyżynna20:25
Dworzec Główny20:27
Brama Oliwska
 
20:30
0 min.
 
Chodowieckiego20:311 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:322 min.
 
Traugutta20:344 min.
 
Opera Bałtycka20:366 min.
 
Wyspiańskiego20:399 min.
 
Reja20:4010 min.
 
Mickiewicza20:4212 min.
 
Kościuszki20:4414 min.
 
Kolonia Uroda20:4515 min.
 
Grudziądzka20:4616 min.
 
al. Płażyńskiego20:4818 min.
 
Uczniowska20:4919 min.
 
Gdańska20:5121 min.
 
Sternicza20:5323 min.
 
Brzeźno20:5525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy