Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Chełm Witosa12:35
Sikorskiego12:36
Chałubińskiego12:38
Odrzańska12:40
Pohulanka12:41
Śródmieście SKM12:43
Brama Wyżynna12:45
Dworzec Główny12:47
Brama Oliwska
 
12:50
0 min.
 
Chodowieckiego12:511 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:522 min.
 
Traugutta12:544 min.
 
Opera Bałtycka12:566 min.
 
Wyspiańskiego12:599 min.
 
Reja13:0010 min.
 
Mickiewicza13:0212 min.
 
Kościuszki13:0414 min.
 
Kolonia Uroda13:0515 min.
 
Grudziądzka13:0616 min.
 
al. Płażyńskiego13:0818 min.
 
Uczniowska13:0919 min.
 
Gdańska13:1121 min.
 
Sternicza13:1323 min.
 
Brzeźno13:1525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy