Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Chełm Witosa07:32
Sikorskiego07:33
Chałubińskiego07:35
Odrzańska07:37
Pohulanka07:38
Śródmieście SKM07:40
Brama Wyżynna07:42
Dworzec Główny07:44
Brama Oliwska
 
07:47
0 min.
 
Chodowieckiego07:481 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:492 min.
 
Traugutta07:514 min.
 
Opera Bałtycka07:536 min.
 
Wyspiańskiego07:569 min.
 
Reja07:5710 min.
 
Mickiewicza07:5912 min.
 
Kościuszki08:0114 min.
 
Kolonia Uroda08:0215 min.
 
Grudziądzka08:0316 min.
 
al. Płażyńskiego08:0518 min.
 
Uczniowska08:0619 min.
 
Gdańska08:0821 min.
 
Sternicza08:1023 min.
 
Brzeźno08:1225 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy