Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Chełm Witosa10:45
Sikorskiego10:46
Chałubińskiego10:48
Odrzańska10:50
Pohulanka10:51
Śródmieście SKM10:53
Brama Wyżynna10:55
Dworzec Główny10:57
Brama Oliwska
 
11:00
0 min.
 
Chodowieckiego11:011 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:022 min.
 
Traugutta11:044 min.
 
Opera Bałtycka11:066 min.
 
Wyspiańskiego11:099 min.
 
Reja11:1010 min.
 
Mickiewicza11:1212 min.
 
Kościuszki11:1414 min.
 
Kolonia Uroda11:1515 min.
 
Grudziądzka11:1616 min.
 
al. Płażyńskiego11:1818 min.
 
Uczniowska11:1919 min.
 
Gdańska11:2121 min.
 
Sternicza11:2323 min.
 
Brzeźno11:2525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy