Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Chełm Witosa21:45
Sikorskiego21:46
Chałubińskiego21:48
Odrzańska21:50
Pohulanka21:51
Śródmieście SKM21:53
Brama Wyżynna21:55
Dworzec Główny21:57
Brama Oliwska
 
22:00
0 min.
 
Chodowieckiego22:011 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:022 min.
 
Traugutta22:044 min.
 
Opera Bałtycka22:066 min.
 
Wyspiańskiego22:099 min.
 
Reja22:1010 min.
 
Mickiewicza22:1212 min.
 
Kościuszki22:1414 min.
 
Kolonia Uroda22:1515 min.
 
Grudziądzka22:1616 min.
 
al. Płażyńskiego22:1818 min.
 
Uczniowska22:1919 min.
 
Gdańska22:2121 min.
 
Sternicza22:2323 min.
 
Brzeźno22:2525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy