Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Chełm Witosa21:15
Sikorskiego21:16
Chałubińskiego21:18
Odrzańska21:20
Pohulanka21:21
Śródmieście SKM21:23
Brama Wyżynna21:25
Dworzec Główny21:27
Brama Oliwska
 
21:30
0 min.
 
Chodowieckiego21:311 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:322 min.
 
Traugutta21:344 min.
 
Opera Bałtycka21:366 min.
 
Wyspiańskiego21:399 min.
 
Reja21:4010 min.
 
Mickiewicza21:4212 min.
 
Kościuszki21:4414 min.
 
Kolonia Uroda21:4515 min.
 
Grudziądzka21:4616 min.
 
al. Płażyńskiego21:4818 min.
 
Uczniowska21:4919 min.
 
Gdańska21:5121 min.
 
Sternicza21:5323 min.
 
Brzeźno21:5525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy