Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Chełm Witosa14:56
Sikorskiego14:57
Chałubińskiego14:59
Odrzańska15:01
Pohulanka15:02
Śródmieście SKM15:04
Brama Wyżynna15:06
Dworzec Główny15:08
Brama Oliwska
 
15:11
0 min.
 
Chodowieckiego15:121 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:132 min.
 
Traugutta15:154 min.
 
Opera Bałtycka15:176 min.
 
Wyspiańskiego15:209 min.
 
Reja15:2110 min.
 
Mickiewicza15:2312 min.
 
Kościuszki15:2514 min.
 
Kolonia Uroda15:2615 min.
 
Grudziądzka15:2716 min.
 
al. Płażyńskiego15:2918 min.
 
Uczniowska15:3019 min.
 
Gdańska15:3221 min.
 
Sternicza15:3423 min.
 
Brzeźno15:3625 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy